Braxley Bands Apple Watch Bands, Растеглив И Перен Прилагодлив Опсег, Компатибилен Со Apple Watch Серија 1/2/3/4/5/6/7/8|SE 38mm/40mm/41mm/42mm/44mm/45mm

Braxley Bands Apple Watch Bands, Растеглив И Перен Прилагодлив Опсег, Компатибилен Со Apple Watch Серија 1/2/3/4/5/6/7/8|SE

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

Речиси се чувствува како да не е ни таму, што го прави совршен за чувствителна кожа. ПЕРЕЊЕ : Нашите бендови се бескрајно перат и брзо сушење.ПАТЕНТИРАН МАТЕРИЈАЛ : Воведување Реластичен, мек, дише и лесен материјал направен од рециклирана пластика за еднократна употреба како шишиња со вода. ПЕРЕЊЕ : Нашите бендови се бескрајно перат и брзо сушење. Речиси се чувствува како да не е ни таму, што го прави совршен за чувствителна кожа. ПАТЕНТИРАН МАТЕРИЈАЛ : Воведување Реластичен, мек, дише и лесен материјал направен од рециклирана пластика за еднократна употреба како шишиња со вода. Ременот се гушка блиску до вашиот зглоб како цврст чорап. Исто така е одлично за вашиот тинејџер кој сѐ уште расте; нивниот опсег на apple watch може да расте со нив. Оваа лента за часовници е подготвена да се справи со речиси се што ќе ви фрли животот. Совршен за искусни спортисти, шеф младенците, технологија брос, зафатен родители во движење, и активни деца добивање во неред! Со секое миење, бендот станува уште помек. Компатибилен Со Серијата Apple Watch 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1, и СЕ. Те фативме!. СТИЛ од интензивни тренинзи до стилско ноќно излегување; Само не заборавајте Да Живеете Флексибилно. Совршен за искусни спортисти, шеф младенците, технологија брос, зафатен родители во движење, и активни деца добивање во неред! Со секое миење, бендот станува уште помек. СТИЛ од интензивни тренинзи до стилско ноќно излегување; Само не заборавајте Да Живеете Флексибилно. Боја : Големина На Слива : 38мм / 40мм / 41мм Промоциите може да варираат во зависност од бојата/големината. Овие адаптери На Apple Watch никогаш нема да се скршат или пропаднат. Лентата за часовници е едноставна и лесна за лизгање и исклучување на вашиот зглоб додека останувате супер безбедни. Те фативме!. Лентата за часовници е едноставна и лесна за лизгање и исклучување на вашиот зглоб додека останувате супер безбедни. ПРИЛАГОДЛИВ : Блексли Бендовите имаат елегантен тенок прилагодувач од 1мм за совршено вклопување цело време или за оние кои сакаат прилагодена големина без чувство на гломазна затворач или тока. Компатибилен Со Серијата Apple Watch 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1, и СЕ. Оваа лента за часовници е подготвена да се справи со речиси се што ќе ви фрли животот. Ние сме Оригиналната Еластична Лента За Гледање Јаболка!. Последното нешто што го сакате е евтин бенд за часовници што ви го откинува зглобот и го носи часовникот со себе. ПРЕМИУМ АДАПТЕРИ : нашите унибоди адаптери се направени од висококвалитетен нерѓосувачки челик кој нуди супериорна издржливост. ПРИЛАГОДЛИВ : Блексли Бендовите имаат елегантен тенок прилагодувач од 1мм за совршено вклопување цело време или за оние кои сакаат прилагодена големина без чувство на гломазна затворач или тока. ПРЕМИУМ АДАПТЕРИ : нашите унибоди адаптери се направени од висококвалитетен нерѓосувачки челик кој нуди супериорна издржливост. Овие адаптери На Apple Watch никогаш нема да се скршат или пропаднат. Ние сме Оригиналната Еластична Лента За Гледање Јаболка!. Ременот се гушка блиску до вашиот зглоб како цврст чорап. Исто така е одлично за вашиот тинејџер кој сѐ уште расте; нивниот опсег на apple watch може да расте со нив.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата