BRST 5V AC Адаптер За Moonse M713 G718 Екран На Допир Таблет Компјутер Кабел За Напојување Кабел Ѕид Домашен Полнач PSU

BRST 5V AC Адаптер За Moonse M713 G718 Екран На Допир Таблет Компјутер Кабел За Напојување Кабел Ѕид Домашен Полнач PSU

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

?€Спецификации : Полнач За Лаптоп / Адаптер / Кабел низ целиот свет опсег на влезен напон : 100-240 V 50/60 HZ. ?Е компатибилен Со : нашиот производ е замена.не е оригинален, Но сите Полначи И Кабли За Лаптоп се 100% тестирани, осигуруваат дека работи со моделите прикажани во насловот. ?●Сертифициран q : сите наши производи се Ce Fcc Ro HS одобрени со прекумерна напонска,прекумерна струја,прекумерно оптоварување,заштита од краток спој.Секој производ се подложува на 48-часовен тест за стареење. ?●Најдобра Услуга : ние нудиме гаранција за враќање на парите без прашања. Дополнително, за 3 години од датумот на купување, ние ќе го разменуваме вашиот производ бесплатно доколку стане неисправен. 24-часовна услуга на клиентите. BRST 5 V AC Адаптер За Moonse M713 G718 Екран На Допир Таблет Компјутер Кабел За Напојување Кабел Ѕид Домашен Полнач PSU. ?€Спецификации : Полнач За Лаптоп / Адаптер / Кабел низ целиот свет опсег на влезен напон : 100-240 V 50/60 HZ. ?Е компатибилен Со : нашиот производ е замена.не е оригинален, Но сите Полначи И Кабли За Лаптоп се 100% тестирани, осигуруваат дека работи со моделите прикажани во насловот. ?●Сертифициран q : сите наши производи се Ce Fcc Ro HS одобрени со прекумерна напонска,прекумерна струја,прекумерно оптоварување,заштита од краток спој.Секој производ се подложува на 48-часовен тест за стареење. ?●Најдобра Услуга : ние нудиме гаранција за враќање на парите без прашања. Дополнително, за 3 години од датумот на купување, ние ќе го разменуваме вашиот производ бесплатно доколку стане неисправен. 24-часовна услуга на клиентите. BRST 5 V AC Адаптер За Moonse M713 G718 Екран На Допир Таблет Компјутер Кабел За Напојување Кабел Ѕид Домашен Полнач PSU. ?Спецификации ВЛЕЗ НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА : 100-240v светска употреба ?ЗА БРСТ водечкиот Бренд За Полнач За Лаптоп. Фокусирајте се на дизајнот и продажбата на полначот за лаптоп, посветени на обезбедување професионални производи и услуги. ?БРСТ Полнач За Лаптоп / Кабел / Кабел Сите Адаптери И Кабли за Напојување се во согласност со врвните индустриски стандарди и вклучуваат бројни безбедносни механизми, вклучувајќи заштита од краток спој, пренапон, прекумерна струја и внатрешно прегревање. Сите наши производи се ставаат преку ригорозни процедури за контрола на квалитетот за да се обезбеди безбедно, сигурно работење. ?БРСТ Наплаќа Паметен технолошки адаптер за Напојување и кабел изработен од материјали отпорни на висока температура, безбедна и интелигентна технологија за чипови. Може да се полни брзо и стабилно во секое време. ?БРСТ Глобална Грижа За Клиентите+ потребите На Клиентите се она за што се грижиме, сите ги поддржуваме со 36-месечна поддршка на клиентите и обезбедуваме пријателска, лесно достапна техничка поддршка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата