Брукхаус Женски Чорапи За Глуждот, 6/10 Пара Женски Атлетски Чорапи, Чорапи За Трчање Со Низок Крој, Спортски Чорапи Без Шоу Со Јазиче

Брукхаус Женски Чорапи За Глуждот, 6/10 Пара Женски Атлетски Чорапи, Чорапи За Трчање Со Низок Крој, Спортски Чорапи Без Шоу

Достапно за вашата нарачка
DEN 191.84
Залиха:

- Атлетските чорапи со мрежа што дише и армиран прст за дополнителна издржливост и удобност. - Нашите женски спортски чорапи стануваат нов студент, канцеларија, дом за давање. Удобниот спој на прстите за намалена иритација прави да се чувствувате опуштено. Нашите женски спортски чорапи стануваат нов студент, канцеларија, дом за давање. Миење Раце Само.Предиво и памук за да ги одржите спортските чорапи чисти и свежи,Не грижете се дека ќе мора да ги менувате влажните, испотени чорапи пред крајот на денот.Обезбедува совршено вклопување со екстра-длабока пета, лесна за носење и без напуштање.Чорапите со низок крој се носат Во Трчање, Пешачење, Тенис,Голф, Качување,Возење Велосипед, Јога, Вежбање и секојдневниот секојдневен живот во домот. - Женските чорапи за трчање со мек материјал супер пријателски за кожата, удобни и лесни за носење. Поддршка за лак со добра еластичност и стабилност за совршено вклопување, спречете ги чорапите да се лизгаат надолу, останете на место многу добро наместо да се менувате. - Чорапите на глуждот имаат класична боја и дизајн. Слободна големина за да ни одговара. Ако не сте 100% задоволни, можете да ја вратите замената или наплатата во рок од 30 дена. Quality Poster-Service quilter brookhaus Women Sport Arch Чорапите За Поддршка се со висок квалитет и ние сме горди на она што го направивме. Совршено е погоден за лесни и средни спортски активности, како што се трчање, пешачење, џогирање, тренинг, вежби, јога, сесии во теретана, излети, патување, голф, фитнес и секојдневна употреба. Совршено е погоден за лесни и средни спортски активности, како што се трчање, пешачење, џогирање, тренинг, вежби, јога, сесии во теретана, излети, патување, голф, фитнес и секојдневна употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата