БРУНЕЛ Сребрена ПЕНКАЛО ЗА ИГЛА ЗА ПОЛНЕЊЕ УСИ-Компатибилно Со Леново Х1 Екстремна 3-Та Генерација-20ТК МТ 2020

БРУНЕЛ Сребрена ПЕНКАЛО ЗА ИГЛА ЗА ПОЛНЕЊЕ УСИ-Компатибилно Со Леново Х1 Екстремна 3-Та Генерација-20ТК МТ 2020

Достапно за вашата нарачка
DEN 879.84
Залиха:

Создадете, уредувајте, цртајте, пишувајте и лавра со точност на точката на пенкалото. УСИ Во Согласност-Креирајте повеќе уреди поддржани ОД УСИ со УСИ Пенкало ЗА ПОЛНЕЊЕ На Брунел. Прецизниот врв и нивото на чувствителност на притисок од 4096 ви дава целосна контрола, како да е пенкало на хартија. Напишете природно додека ВАШИОТ КОМПЈУТЕР веднаш го претвора вашиот ракопис во текст. Микро-USB Порта За Полнење. Пакетот Содржи 3 дополнителни совети за пенкало. Создадете, уредувајте, цртајте, пишувајте и лавра со точност на точката на пенкалото. УСИ Во Согласност-Креирајте повеќе уреди поддржани ОД УСИ со УСИ Пенкало ЗА ПОЛНЕЊЕ На Брунел. Прецизниот врв и нивото на чувствителност на притисок од 4096 ви дава целосна контрола, како да е пенкало на хартија. Напишете природно додека ВАШИОТ КОМПЈУТЕР веднаш го претвора вашиот ракопис во текст. Микро-USB Порта За Полнење. Пакетот Содржи 3 дополнителни совети за пенкало. Изразете се преку повеќе уреди поддржани ОД УСИ со УСИ Пенкало ШТО СЕ Полни СО Брунел. До 20 дена траење на батеријата И СЕ ПОЛНИ УСБ-Ц.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата