Bsxgse Мерач Алатка Мерач Неправилна Форма Дупликатор Со Заклучување Преглед Облик Мерење Нерѓосувачки Челик Агол Трим

Bsxgse Мерач Алатка Мерач Неправилна Форма Дупликатор Со Заклучување Преглед Облик Мерење Нерѓосувачки Челик Агол Трим

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

Алатката За Профил На Мерачот Има Два Различни Краја, Макара . Овој Дизајн Овозможува Оваа Алатка За Дуплирање Да Ви Даде Точна Дуплирање На Формите во Повеќето Проекти На кои Работите, Без разлика дали се Работи За Брановидни, Преклопени или Закривени Кривини. Прилагодлив Слот, Молив Клип Може Да Се Движи Нагоре И Надолу За Мерења. Без Претпоставки И Комплицирани Операции, Само Поместете Го Мерачот На Алатката , А Потоа Копирајте Истовремено За Поголема Точност. Мерачот Е Изработен Од Висококвалитетни Стомачни Пластични И Метални, Висока Јачина, Отпорни на ' рѓа. Алатката Прави Лесно Да Реплицира Различни Форми. Совршен За Инсталирање Плочки, Ламинати, Теписи, Димензии За Проверка Итн. Може Да Се Користи За Разни Инсталации На Мувла Како Ѕидови, Подови, Каросерија, Обработка На Дрво Итн. Материјал : Апсиза : прикажана боја : сина вклучи : 1x Писар.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата