Btmiey 12 заптивка за влечење на алатката за влечење на заптивката двојна глава заптивка за заптивка на шрафцигер за шрафци за автомобили, SUV и лесни камиони

Btmiey 12 заптивка за влечење на алатката за влечење на заптивката двојна глава заптивка за заптивка на шрафцигер за шрафци

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

Алатката за влечење на заптивката за заптивка на маслото е дизајнирана за брзо и лесно отстранување на маслото и заптивките за маснотии на автомобили или лесни камиони без да го оштети куќиштето или лежиштето. Детали за големината : Должина на влечење : 29,5 см/11.62 "(приближно.) Должина на главата : 6cm/2.36" (приближно.) Ширина на главата : 8cm/3.15 "(приближно) Должина на куката : 1,6см/0,63", 2.2cm/0,87 "(Приближно.). Со ергономски дизајнирана рачка, влечечот за заптивки на автомобилот ви дава дополнителна моќ за тешко достапни заптивки и ја заштедува вашата моќност. Автоматско влечење на маснотии О-прстени со совети со две големини се лесни за употреба без да постигнувате површини, вклопуваат скоро Сите апликации за заптивка. Зацрнетата глава и третман со анти-кауза го прават влечечот на заптивката потрајни и долготрајно. Повлечот за заптивка на маснотии брзо ги ослободува заптивките лесно без да се тресат или чекаат. Метални и пластични материјали со висок квалитет го прават овој заптивка на заптивката потрајни и отпорни на абење. Масло масло. Масло. Алатката за влечење на заптивката за отстранување на заптивката е дизајнирана брзо и лесно да ги отстрани заптивките на маслото и маснотиите на автомобилите или лесните камиони без да го оштети куќиштето или лежиштето. Детали за големината : Должина на влечење : 29,5 см/11,62 “(приближно.) Должина на главата : 6см/2,36" ( Приближно.) Ширина на главата : 8cm/3.15 "(приближно.) Должина на куката : 1,6 см/0,63", 2,2 см/0,87 "(приближно). Со ергономски дизајнирана рачка, влечечот за заптивка на автомобили ви дава дополнителна потпора за тешко достапни заптивки и ја заштедува вашата моќ. Автоматско влечење на маснотии О-прстени со совети со две големини се лесни за употреба без да постигнувате површини, вклопуваат скоро сите апликации за запечатување. Зацрнетиот третман на главата и анти-карацијата го прави заптивката за заптивка потрајна и долготрајна. Повлекувачот на заптивка за маснотии брзо ги ослободува заптивките лесно без да чука или чека. Метални и пластични материјали со висок квалитет го прават овој запечатувач за заптивка потрајна и отпорна на абење. Материјал : Боја на јаглероден челик : црна/црвена должина : 30см/12 "шрафцигер : 2 Како да користите возило со приклучок на држачи. Извадете го капачето на прашината, копчето и оревите од оската. Отстранете ги лежиштата и склопот на тркалото. Вметнете го врвот на врвот на Полетувач зад маслото или заптивката за маснотии. Притиснете и повлечете за да се отстрани.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата