Бурач за носење на макара V -појас - Големина на делот за ремени, 6 жлеб, 18,40 во O.D, QD, F Series Bushing, материјал од леано железо

Бурач за носење на макара V -појас - Големина на делот за ремени, 6 жлеб, 18,40 во O.D, QD, F Series Bushing, материјал од леано

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

Број на жлебови : 6. Големина на клучот : 18,40 ин. Материјал : леано железо. Должина преку роди : 3-5/8 in. Должина низ роди : 3-5/8 in. Опсег на грмушка : 1 до 3-15/16 Во ширина на лицето : 6-3/8 во дијаметар на теренот : 18 во делот на ременот Големина : Ц целокупна ширина : 6-3/8 Во роусен тип : QD бушава макара Конструкција : Госпоѓо грмушка Серија : Ф.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата