Бурга Пакет на iPhone 14 Плус Телефон Случај, Носителот Прстен и Airpods 2&засилувач; 1 Случај Мистик Реката Шема – Симпатична, Стилски, Мода, Луксузни, Издржливи, Заштитни, З

Бурга Пакет на iPhone 14 Плус Телефон Случај, Носителот Прстен и Airpods 2&засилувач; 1 Случај Мистик Реката Шема – Симпатична,

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

? ФРУСТРИРАНИ СО ТЕЛЕФОНСКИ СЛУЧАИ КОИ СЕ ТЕШКИ ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ И ИСКЛУЧУВАЊЕ? Оваа телефонска кутија е совршено дизајнирана да одговара На apple i Phone 14 плус. Инсталирајте брзо и лесно со кршење на првиот слој силикон што апсорбира удари и потоа додавање на второто парче печатена тврда пластична обвивка одозгора. ? КРАЈНИОТ ДОДАТОК! Вашиот телефон оди со вас насекаде-и сакате ШИК капак на телефонот што изгледа слатко со секоја облека. Нашите ексклузивни дизајни се изработени од материјал ОТПОРЕН на ГРЕБЕЊЕ за да ги одржат вашите футроли ДА изгледаат СВЕЖИ, СЈАЈНИ И НОВИ, со СОПСТВЕНИ, КВАЛИТЕТНИ HD ОТПЕЧАТОЦИ КОИ НИКОГАШ нема да ИСЧЕЗНАТ или ИЗЛУПАТ. СО СВОЈОТ УДОБЕН, НИКОГАШ ЛИЗГАВ стисок, ќе ви се допадне да го покажете овој жесток случај! Изберете од нашите многу дизајни-земете ги вашите омилени за ДА ОДГОВАРААТ на СЕКОЈ ИЗГЛЕД рок!. ? ЕКСКЛУЗИВЕН СИСТЕМ ЗА ЗАШТИТА 2-ВО-1-Додека просечното куќиште е направено или со пластика или со силикон, нашиот капак на телефонот е уникатно дизајниран со двете : ДВОСЛОЈНА хибридна структура. Внатрешниот слој НА ТПУ СИЛИКОНОТ и цврстата НАДВОРЕШНА ОБВИВКА на КОМПЈУТЕРОТ од воено одделение обезбедува неспоредлива АПСОРПЦИЈА НА УДАРИ, ИЗДРЖЛИВОСТ и ЦВРСТА ОДБРАНА од гребење, кршење и кршење. ● НА СЕКОЈ ПАМЕТЕН ТЕЛЕФОН МУ Е ПОТРЕБНА ЗАШТИТА НА ЕКРАНОТ, но многу корици не го обезбедуваат тоа. Нашиот случај за i Phone 14 плус има УСНА СО ПОДИГНАТА РАМКА од 2 мм-тајното оружје за избегнување на испукани екрани-што се обвиткува преку работ на вашиот i Phone, за ДА ГО ЗАШТИТИ ВАШИОТ ЕКРАН од штета во случај на несреќа. Така, можете да сметате на тешка заштита во ТЕНОК, ЕЛЕГАНТЕН ПРОФИЛ. Нашиот случај е компатибилен СО БЕЗЖИЧНО ПОЛНЕЊЕ - нема потреба да го отстраните случајот!. ? ВО БУРГА, НИЕ сме ПОСВЕТЕНИ на ПРАВЕЊЕ ИЗДРЖЛИВИ, УБАВО ДИЗАЈНИРАНИ куќишта за телефони кои имаат НАЈНАПРЕДНА, ИНТУИТИВНА ИЗРАБОТКА И МАТЕРИЈАЛИ. Ние ги развиваме нашите корици за жени и мажи со квалитет, издржливост и стил на врвот на умот. Секој случај за е создаден за да ви обезбеди ДОВЕРБА И МИР на УМОТ што доаѓаат од носење капак за паметни телефони од НАЈВИСОКО ниво. Ако не ви се допаѓа куќиштето на телефонот, ние сме секогаш тука да ви помогнеме. Бурга i Phone 14 Плус Случај, Носителот Прстен И Airpods 2&1 Случај.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата