bvgfsahne син Божиќен украс Десктоп ѓубре може да дизајнира ананас, countertop отпад за отпад, мини ѓубре за контејнери за отпадоци Организатор далечински држач за молив за ?

bvgfsahne син Божиќен украс Десктоп ѓубре може да дизајнира ананас, countertop отпад за отпад, мини ѓубре за контејнери за отпадоци

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

Office Table Tablebasket го има капацитетот на лежиштето, не е лесно да се деформира, удобно и за употреба. Мало ѓубре може да има рамно дно, што обезбедува стабилност на работната површина, без грижа за натопување. Tableубовта со маса може да биде одлично за мали простори за живеење како простории за домови, станови, кабини и канцелариски работна површина. Стилски и компактен лименски отпадоци за отпадоци од десктоп, е совршен сад за фрлање на ткива, памучни. Мини ѓубре може повеќе чувства кон просторот во вашата соба, донесувајќи многу погодност за вашиот секојдневен живот. Син Божиќ украсен десктоп ѓубре може да дизајнира ананас, countertop, корпа за отпадоци, мини ѓубре, сад за садови, организатор далечински држач за молив за пенкало за фигури за домашна канцеларија - Материјал : ПП - Боја : Како што е прикажано - Големина : 25x16.3x16.3см .

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата