БЗДЗМКМ УСБ Загреани Ракавици, Зимски Електрични Грејни Ракавици за Жени &засилувач; Мажи, Топлина За Ладна Заштита Половина Прст Мида Плетење Паметни Ракавици За ?

БЗДЗМКМ УСБ Загреани Ракавици, Зимски Електрични Грејни Ракавици за Жени &засилувач; Мажи, Топлина За Ладна Заштита Половина

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

Полисетер Спандекс. Увезени. ?●Удобна Ткаенина●Овие Електрични Ракавици се Изработени од Волна Која е Мека и Флексибилна со Добра Еластичност за Да Се Осигура Дека Вашите Раце и прсти Можат Да Се Движат Слободно. Фините Плетени И Преклопени Рабови Ги Прават Издржливи. Топло и удобно ракавици кои можат да се загреат за да се спречи студ од раката смрзнатини. ?●Паметни Ракавици За Греење ● Температурата на Загреаните Ракавици Е Околу 40-50°C, Што е Најдобрата Температура за Нашето Тело, И Нема да Се Чувствувате Суви и Повредени Поради Високата Температура. СО ОВАА УСБ Ракавица за затоплување На Рацете, Можете Да се Збогувате Со Студената Зима Дури И ако Треба Да Работите или Да Учите Пред Компјутер. Изработена од Далеку инфрацрвени Јаглеродни Влакна, Оваа Грејна Подлога е Издржлива и Ефикасна. ?●Двострано Греење●интелигентното копче за греење со постојана температура во комбинација со сондата за сензор за температура може да ја открие температурата на грејниот филм и прецизно да ја контролира топлината без да биде жешко. Оваа Загреана Ракавица За Ракавици Има Две Страни На Грејната Подлога, Може Истовремено Да Го Загрее Задниот Дел Од Раката. ОВАА УСБ-Ракавица За Полнење Истовремено Ги Загрева И Вашиот И Задниот Дел од Раката, Правејќи Ја Температурата Побрза и Рамномерно Загревајќи ја Раката Наоколу. ?Ве Молиме Имајте Предвид Дека Ракавиците Може Да Се Мијат Директно Рачно Без Отстранување На Внатрешната Грејна Подлога. Ракавиците можат да се мијат со вода и мора да се мијат без струја. Не Тријте Ги Ракавиците Силно При Чистење За Да Избегнете Оштетување На Грејната Подлога И Веднаш Исклучете Го Кабелот За Напојување Кога Не Се Користи. ?Ве Молиме Имајте Предвид Дека Ракавиците Може Да Се Мијат Директно Рачно Без Отстранување На Внатрешната Грејна Подлога. Ракавиците можат да се мијат со вода и мора да се мијат без струја. Не Тријте Ги Ракавиците Силно При Чистење За Да Избегнете Оштетување На Грејната Подлога И Веднаш Исклучете Го Кабелот За Напојување Кога Не Се Користи. Карактеристики : Топло и удобно ракавици што можат да се загреат за да спречат студ од смрзнатини на раката. Вграден далечински инфрацрвен графен греен лист, греење на далеку инфрацрвен греен лист .Далеку инфрацрвени зраци навлезат во кожата и ја загреваат раката. Интелигентното копче за греење со постојана температура во комбинација со сондата за сензор за температура може да ја открие температурата на грејниот филм и прецизно да ја контролира топлината без да биде жешко. Ракавиците можат да се мијат со вода и мора да се мијат без струја. Без напон на банката за напојување загрејте ја раката.Опис на производот : Име : Грејна Ракавица : големина на Шамија : 9см/3, 54инхх15, 5см/6.10 инчи тежина : околу : 140гкарактеристики : Боја За Перење : Розова,сина,Црна,Беж, Сив Производ содржи : 1 х Грејни Ракавици.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата