Cabilock 2 парчиња предни кујнски бања душеци подот вода Абсорбента на животни кои не се подлога во внатрешноста на чевлите за лизгање против лизгање на деликатна перн?

Cabilock 2 парчиња предни кујнски бања душеци подот вода Абсорбента на животни кои не се подлога во внатрешноста на чевлите

Достапно за вашата нарачка
DEN 237.60
Залиха:

Анти-лизгање на вратата-Апсорпција на вода, фино изработка и исклучителни детали, украсете го вашиот дом. Внатрешен простор на отворено-Фланелен тепих и практичен. туш кат мат. Килим за миење на подот-тоа е матка за отпорност на лизгање, погоден за бања, спална соба, дневна соба, итн., Бата за бања-Фланелен тепих, мека и практична. Тушички тепих мат-мачка со мачка со животински мачки, дизајн на подот, симпатична и мода. туш кат мат. Анти-лизгање на вратата-Апсорпција на вода, фино изработка и исклучителни детали, украсете го вашиот дом. Внатрешен простор на отворено-Фланелен тепих и практичен. туш кат мат. Килим за миење на подот-тоа е матка за отпорност на лизгање, погоден за бања, спална соба, дневна соба, итн., Бата за бања-Фланелен тепих, мека и практична. Тушички тепих мат-мачка со мачка со животински мачки, дизајн на подот, симпатична и мода. туш кат мат. Пакетот вклучува 2 x карактеристики на матна врата -Материјал : Фланел анти -лизгачки влошки. - Направено од материјал и долгогодишна употреба на влезната врата. - Фланелен тепих мат и практични дормати за влезниот пат. - Тоа е подот за отпорност на лизгање, погоден за бања, спална соба, дневна соба, итн. - Апсорпција на вода, фино изработка и исклучителни детали, украсете го вашиот домашен сад за капење против лизгање. - Цртан филм животински мачки образец, дизајн на подот, симпатична и мода дормати за влез во затворен пат. -Сиза : Прибл. 59x40.5x0.6 см мат под бања. Обој на вратата -боја : како што е прикажано, дормати за влез на отворено. Гудс опис на подот на подот со дизајн што не е лизгање, безбедно е да се користи во бања, дневна соба, ходник, кујна и така натаму. Удобен допир, кој исто така помага да се намали притисокот и заморот на нозете. ВИДОТ НАДВОРЕШНА МАТ Подот е изработен од врвен материјал со добра изработка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата