Cabilock Outdoor Trashcan 2 парчиња корпа за отпадоци пластична кујна за отпадоци може канцеларија за отпадоци за отпадоци

Cabilock Outdoor Trashcan 2 парчиња корпа за отпадоци пластична кујна за отпадоци може канцеларија за отпадоци за отпадоци

Достапно за вашата нарачка
DEN 331.04
Залиха:

Овој производ е изработен од пластичен материјал отпорен на абење, практичен и издржлив. Едноставен и стилски, погоден за модерна семејна употреба, добар ефект на декорација. Може да се смета како корпа за ѓубре или мултифункционална корпа за складирање. Мало и практично, нема да заземе премногу простор во вашата соба. Широк опсег на апликации, многу нежен и нежен, креативен и практичен. Овој производ е изработен од пластичен материјал отпорен на абење, практичен и издржлив. Едноставен и стилски, погоден за модерна семејна употреба, добар ефект на декорација. Може да се смета како корпа за ѓубре или мултифункционална корпа за складирање. Мало и практично, нема да заземе премногу простор во вашата соба. Широк опсег на апликации, многу нежен и нежен, креативен и практичен. Опис Дали барате професионална и разумна цена за отпад од хартија? Дали барате здрав, отпадоци од отпадоци што може да изврши повеќе задачи во исто време? Ако е така, ве молиме, не гледајте повеќе! Нашата професионална корпа за отпадоци мора да ги задоволи вашите потреби. Вашиот најдобар избор. Карактеристики- Боја : Случајна боја.- Материјал : стр.- Големина : околу 24. 00x22. 20x22. 20 см пакет, вклучувајќи 2 x лименки за ѓубре.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата