Cal Lighting PN-1017/6-BS линиски напон мини приврзок

Cal Lighting PN-1017/6-BS линиски напон мини приврзок

Достапно за вашата нарачка
DEN 291.52
Залиха:

Вклучува плетенка со плетенка од 72 инчи во челичен челик. Кабелот може да се сече и лесно да се прилагоди на посакуваната должина. Светлината на приврзокот може да се прилагоди за употреба на патеки или крошна. Димензија на производот : 7,9 "x 4,7" x 72.0 ". Вклучува плетенка со кабел од 72 инчи во четкан челик финиш. Кабелот може да се сече и лесно да се прилагоди на посакуваната должина. Светлината на приврзокот може да се прилагоди за употреба на патеката или крошна. Димензија на производот : 7.9" x 4,7 "x 72.0". Приврзок за напон на линијата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата