CAMPSNAIL 4 пакувања Капри хеланки за жени - високи половини Каприс меки стомачни контролни јога панталони тренинзи хулахопки

CAMPSNAIL 4 пакувања Капри хеланки за жени - високи половини Каприс меки стомачни контролни јога панталони тренинзи хулахопки

Достапно за вашата нарачка
DEN 415.84
Залиха:

Увезени. Машинско миење. 4 Пакувајте ги хеланките на Каприс сите во едно! Различни бои за вашето секојдневно совпаѓање - непроирни ткаенини со врвен квалитет со напреден занает за да ви го дадат голо чувството што некогаш сте го носеле. Camps Nail Women's Heabgings за жени ќе бидат најдобрите прифатливи хеланки што некогаш сте ги купиле!. Меки меки и високи половини - хеланки со висока половината се изработени од нашата ексклузивна ткаенина која е мека, лесна, дише, ви овозможува екстремно удобни чувства на нозете како втората кожа, и може да ги елиминира триењето и да се разгледува. Контрола на стомакот со широка лента за половината може да ја прикаже вашата совршена контура на кривата. Ultra-Stretch & Non-See преку-Панталоните за јога Каприс се многу удобни со материјал за истегнување од 4 пат што промовира и компресија и поддршка, за да ви даде слобода на движење без разлика што правите. Не гледајте преку вклопните хеланки што се вклопуваат што тенок и е во согласност со секоја поза, движење и контура, држете се подалеку од незгоден момент во лето!. За сите големини и типови на каросерија - меки тренинзи за трепет во кампот, меки хеланки за вежбање се погодни за секоја големина и тип на тело. Модните хеланки за жени се обезбедени во 3 големини, повеќето бои доаѓаат со нас 02-12 = мали средни, САД 14-24 = големи-X-големи и САД 24-32 = XX-LARGE. Додадете ги овие панталони во вашата количка со кликнување на копчето "Додаток до количка" и купете ги сега!. Совршено за лето, какви било активности - хеланките на Капри за жени се совршени за лето и какви било активности. Надвор од јога, трчање, тренингот или циклус, овие прикосони панталони можат да се носат како лежат низ куќата, да купуваат или да живеат активен животен стил. Пар со што било од фустани до џемпери за да создадете изглед што го покажува вашето чувство за мода.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата