Cane Creek Zn40-носење 47мм 45 x 45 цинк, секој

Cane Creek Zn40-носење 47мм 45 x 45 цинк, секој

Достапно за вашата нарачка
DEN 389.44
Залиха:

Цане Крик. 40-серии. Лежиште на слушалки. Цане Крик. 40-серии. Лежиште на слушалки. 40-серии за замена на кертриџите на кертриџот имаат трајна конструкција на црн оксид. Феатуи : Компатибилен со слушалките за 110- 40- и 10-серии : (ММ) : 47 Лежиште I.D. (мм) : 34,25 Дебелина : 7 Агол на лежиште на кертриџ : 45х45.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата