Canon Eos 2000d DSLR Камера СО EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 DC III Пакет Додатоци За Леќи

Canon Eos 2000d DSLR Камера СО EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 DC III Пакет Додатоци За Леќи

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

Капа На Објективот. Анон ЕОС 2000д / Бунтовник Т7 Дслркамера Тело (Меѓународна Верзија )- 24.1 ПРАТЕНИК АПС-Ц Цмос Сензор, ДИГИЌ 4+ Процесор За Слики, 3.0" 920к-Точка Лцд Монитор, Целосна HD 1080/30p Видео Снимање, 9-Точка АФ Со Центар Крос-Тип Точка, ISO 100-6400, До 3 fps Снимање, Вграден Wi-Fi со nfc, СЦЕНА ИНТЕЛИГЕНТЕН автоматски Режим , Креативни Филтри И Креативни Автоматски Режими Canon ef-s 18-55mm F/3.5-5.6 dc III објектив За Зумирање-Ef - s-Mount Lens/APS-C Формат, 28.8-88mm (35mm Еквивалент) ,Опсег На Решетка : F/3.5 до f/38 ,еден асферичен Елемент ,Супер Спектри Слој ,Микро МОТОР АФ СИСТЕМ , Заоблена Дијафрагма Со 6 Сечила Вграден Wi-fi СО NFC ДОЗВОЛИ СПАРУВАЊЕ НА DSLR СО ПАМЕТЕН телефон ИЛИ Таблет ЗА безжично споделување Фотографии И ФИЛМОВИ За Инстант Објавување Преку Интернет. Wi-Fi поврзувањето овозможува и безжичен далечински управувач над камерата од поврзани мобилни уреди со помош на апликацијата Поврзи Камера. Тип на визир : тип На Оптичко Монтирање : резолуција На Оптички сензор За Бајонет : 24,1 Мегапиксели Максимална фокусна должина : 55,0 милиметри големина на Екранот : 3,0 инчи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата