Caplugs QC341ak1 пластично директно странично капаче за алатка до големина на капакот 2-3/4 c-34, pe-ld, to cap thread size 2-3/4, црвена

Caplugs QC341ak1 пластично директно странично капаче за алатка до големина на капакот 2-3/4 c-34, pe-ld, to cap thread size

Достапно за вашата нарачка
DEN 1714.40
Залиха:

Спец : NAS 831. Право на еднострано. Опсег на големини на капачиња 1/2 "преку 5". Лесен за инсталирање и отстранување. Чува загадувачи. Спец : NAS 831. Право на еднострано. Опсег на големини на капачиња 1/2 "преку 5". Лесен за инсталирање и отстранување. Чува загадувачи. Капчињата C серии се со директен, тенок lidureид, дизајнирани да ги заштитат конекторите со навој. Крај на прирабницата овозможува лесна инсталација и отстранување во области со тешко достигнување. Овој разноврсен дизајн е идеален за различни навојни и не-навојни апликации. Лесен за инсталирање и отстранување. Овие капачиња ги исполнуваат спецификациите на NAS-813.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата