Case Gufuwo Case за iPod Touch 6/Touch 5/Touch 7 Case со заштитник на каленски стаклен екран, целосна заштита од цвеќиња на телото тврда обвивка+мека TPU ShockProof Cover Cover за ipod touch 7

Case Gufuwo Case за iPod Touch 6/Touch 5/Touch 7 Case со заштитник на каленски стаклен екран, целосна заштита од цвеќиња на

Достапно за вашата нарачка
DEN 207.84
Залиха:

Доаѓајќи со заштитник на екранот со каленски стакло, компатибилен со i Pod Touch 7 / i Pod Touch 6 / i Pod Touch 5 / i Pod Touch 5 -ти / 6 -ти / 7 -ти. Допрете 7 кутија, цветен дизајн го прави вашиот телефон да изгледа симпатичен, убав и луксузен и му обезбедува на вашиот телефон повеќе елеганција и привлечност. Случајот е совршен како подарок за Денот на вinesубените или како посебен подарок за женски девојчиња. Кутија за мобилен телефон за i Pod touch 7, кутија за заштита на целото тело со задниот капак на образецот. Поддршката на образецот е составена од мек тенок чист TPU, ја открива природната елеганција на вашиот телефон додека се брани од оштетување. И тоа одговара одлично и оставете го вашиот телефон да изгледа симпатичен. Ipod Touch 6 Телефонски случај, овој заштитен случај е составен од тврд компјутер и мек TPU браник го заштитува вашиот телефон од гребнатини, испакнатини, пад, шок и други елементи во дневна употреба. Дизајнот на подигнати усни обезбедува дополнителна заштита за екранот и камерата. Допрете 5 кутија за девојчиња, лесен за инсталирање. Притиснете го телефонот во предниот капак, а потоа задниот случај. Бидете сигурни дека нема јаз помеѓу заштитник на екранот и вашиот телефон. Одделете го случајот од слотот на десниот долен агол. Доаѓајќи со заштитник на екранот со каленски стакло, компатибилен со i Pod Touch 7 / i Pod Touch 6 / i Pod Touch 5 / i Pod Touch 5 -ти / 6 -ти / 7 -ти. Допрете 7 кутија, цветен дизајн го прави вашиот телефон да изгледа симпатичен, убав и луксузен и му обезбедува на вашиот телефон повеќе елеганција и привлечност. Случајот е совршен како подарок за Денот на вinesубените или како посебен подарок за женски девојчиња. Кутија за мобилен телефон за i Pod touch 7, кутија за заштита на целото тело со задниот капак на образецот. Поддршката на образецот е составена од мек тенок чист TPU, ја открива природната елеганција на вашиот телефон додека се брани од оштетување. И тоа одговара одлично и оставете го вашиот телефон да изгледа симпатичен. Ipod Touch 6 Телефонски случај, овој заштитен случај е составен од тврд компјутер и мек TPU браник го заштитува вашиот телефон од гребнатини, испакнатини, пад, шок и други елементи во дневна употреба. Дизајнот на подигнати усни обезбедува дополнителна заштита за екранот и камерата. Допрете 5 кутија за девојчиња, лесен за инсталирање. Притиснете го телефонот во предниот капак, а потоа задниот случај. Бидете сигурни дека нема јаз помеѓу заштитник на екранот и вашиот телефон. Одделете го случајот од слотот на десниот долен агол. Компатибилност : Компатибилен со i Pod Touch 7 / i Pod Touch 6 / i Pod Touch 5 / i Pod Touch 5-ти / 6-ти / 7-ти материјал : кутија со двојно слој обезбедува заштита од целото покривање на телото од 360 степени. Премиум хибриден тврд поликарбонат (компјутер) + мек термопластичен полиуретан (TPU/силикон) .Сепер јасен, тешки шок -отпорни хибридни и додека обезбедува заштита од секојдневно абење и солза, гребнатини, ознаки и стружења. Карактеристики : Чувајте ги грбот и страната на вашиот уред од гребнатини, гребење и отпечатоци од прсти, а сепак издржлива и тешка кутија. Содржина на пакетот : 1 x Cover Casue за i Pod Touch 7 / i Pod Touch 6 / i Pod Touch 5 1 x Заштитник на екран на темперамент на стакло.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата