Casemarket SoftBank Lumix Телефон Поликарбонат Јасно Тешко Случај [ шведска Плочка-Виолетова ]

Casemarket SoftBank Lumix Телефон Поликарбонат Јасно Тешко Случај [ шведска Плочка-Виолетова ]

Достапно за вашата нарачка
DEN 597.60
Залиха:

Усвојува проѕирна тврда заштитна футрола (заден/специјален мат принт, странична/јасна спецификација). Лесно е да се инсталира и отстрани со еден допир, така што ќе можете да го промените според вашето расположение на денот. (Не користи лепила). Многу оригинални случаи на дизајн кои не ги нудат други компании. Сигурно ќе го најдете вашиот омилен!. Усвојува проѕирна тврда заштитна футрола (заден/специјален мат принт, странична/јасна спецификација). Лесно е да се инсталира и отстрани со еден допир, така што ќе можете да го промените според вашето расположение на денот. (Не користи лепила). Многу оригинални случаи на дизајн кои не ги нудат други компании. Сигурно ќе го најдете вашиот омилен!. Висококвалитетен специјален мат принт кој е отпорен на отпечатоци од прсти. Мат текстурата се чувствува добро во вашите раце.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата