C.C Сјајниот продолжение Слушајте камен бејзбол капа со мрежа

C.C Сјајниот продолжение Слушајте камен бејзбол капа со мрежа

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

60% памук, 40% полиестер. Увезени. Затворање на велкро. Само миење на рацете. Големина : 23 "-24" Обем на главата, 2,8 "Должина на обликот. Затворање : Прилагодливо затворање на велкро. Сјајот, секвентот, камени украси, ринестон, бејзбол капа со мрежа - 4 стилови. хеланки, маици, резервоари, јакни, костими за капење и повеќе, ова класично капаче ќе оди одлично со што било! Без разлика дали го користите како симпатичен дополнителен додаток, или да го подобрите лошиот ден на косата, оваа капа нема да ве пропадне или вашиот трендовски стил. Нашето капаче за конска опашка е изработена од лесен, дише 60% памук, 40% полиестер и ви обезбедува одлична заштита од сонце. Ова капаче може да се носи со неуредна пунџа, конска опашка или како нормална капа со косата надолу. Совршено е за плажа, базен, парк, кампување, пешачење или какви било спортови на отворено и активности. , прифаќаме поврат на која било ставка што е непречена и ја има тагата за обесеност. Ова се применува на кој било производ испорачан со дефекти во занаетчиство или материјал. Само недуцираните предмети ќе бидат прифатени за поврат/размена во рок од 30 дена од тоа кога ви е доставена ставка. *Ако не сте во можност да побарате враќање на веб -страница, ве молиме контактирајте го директно услугата за клиенти.*.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата