Цеесо пијалок спигот пијалаци диспензерот спигот замена стакло тегла и пијалаци диспензерот нерѓосувачки челик спигот, нерѓосувачки челик тапа за олово слободен

Цеесо пијалок спигот пијалаци диспензерот спигот замена стакло тегла и пијалаци диспензерот нерѓосувачки челик спигот, нерѓосувачки

Достапно за вашата нарачка
DEN 159.84
Залиха:

ОДГОВАРА НА ПОВЕЌЕТО ДИСПЕНЗЕРОТ : пијалаци диспензерот замена дигалки бараат 5/8 инчи или 16 мм дијаметар отворање за инсталација. Одговара на ѕидовите на диспензерот длабоки 11/16 инчи или 17 мм и е компатибилен со повеќето шишиња со вода за домаќинството, лименки итн. Разновиден : чешмите За Шпиготи За Пијалоци Цеезо се совршени за издавање на вашиот омилен пијалок, лимонада, ладен чај, вино, сок или вода на самопослужување, забави и свадби. Лесен за инсталирање и без истекување : Исплакнете темелно со вода пред употреба. За лесно склопување, користете клуч од + инчи за да ја затегнете навртката, не затегнувајте премногу. Висококвалитетната силиконска заптивка цврсто се вклопува за да спречи истекување и истурање. Квалитетни материјали : Изработени од одделение за храна без олово и нерѓосувачки челик отпорен на ' рѓа 304 за издржливост и долготрајна употреба. Квалитетна услуга за клиенти. Ние сме убедени во нашата висококвалитетна линија на производи. Ако не сте задоволни со нашата тапа за замена, слободно контактирајте не и ние ќе го решиме проблемот според вашите желби. ОДГОВАРА НА ПОВЕЌЕТО ДИСПЕНЗЕРОТ : пијалаци диспензерот замена дигалки бараат 5/8 инчи или 16 мм дијаметар отворање за инсталација. Одговара на ѕидовите на диспензерот длабоки 11/16 инчи или 17 мм и е компатибилен со повеќето шишиња со вода за домаќинството, лименки итн. Разновиден : чешмите За Шпиготи За Пијалоци Цеезо се совршени за издавање на вашиот омилен пијалок, лимонада, ладен чај, вино, сок или вода на самопослужување, забави и свадби. Лесен за инсталирање и без истекување : Исплакнете темелно со вода пред употреба. За лесно склопување, користете клуч од + инчи за да ја затегнете навртката, не затегнувајте премногу. Висококвалитетната силиконска заптивка цврсто се вклопува за да спречи истекување и истурање. Квалитетни материјали : Изработени од одделение за храна без олово и нерѓосувачки челик отпорен на ' рѓа 304 за издржливост и долготрајна употреба. Квалитетна услуга за клиенти. Ние сме убедени во нашата висококвалитетна линија на производи. Ако не сте задоволни со нашата тапа за замена, слободно контактирајте не и ние ќе го решиме проблемот според вашите желби. Изработен од квалитетен нерѓосувачки челик 304, изненадувачки издржлив и отпорен на корозија. Цврста и густа рачка за непречено отворање и затворање. Класичен изглед, без протекување.

Кон својствата

Standard size, compatible with most American beverage dispenser. :

Најдобри предлози во категоријата