Целосна живописна невидлива сјајна HD заштитен филм на екранот компатибилен со AOC Monitor 32 U32E2N [Пакет од 2]

Целосна живописна невидлива сјајна HD заштитен филм на екранот компатибилен со AOC Monitor 32 U32E2N [Пакет од 2]

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

Ултра-тенок сјајно заштитен филм на екранот дизајниран специјално за AOC Monitor 32 U32 E2 N. Кристално чиста оптичка јасност цврсто се придржува и со леснотија на рамната површина на екранот без заробени џебови на воздухот. Го штити екранот AOC монитор 32 U32 E2 N од гребнатини, измами, нечистотија и варовник. Практично невидливо кога се применува не се меша во чувствителноста на допир на екранот, ниту ја намалува јасноста. Пакетот вклучува : 2 x AOC монитор 32 U32 E2 N заштитници на екранот и комплет за примена. Celicious Vivid за AOC Monitor 32 U32 E2 N е заштитник на екран базиран на екранот, дизајниран да се спротивстави на гребнатини, измами и маснотии на екранот. Со својот напреден силиконски лепило за поддршка на транспарентниот заштитник цврсто се придржува на површината на екранот без заробени џебови на воздухот. Филмот на екранот има сјајна површина и штити од неизбежни гребнатини до екранот. Пакетот вклучува 2 заштитници на екранот за AOC Monitor 32 U32 E2 N и комплет за апликација.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата