ЦЕНИ Хајлајтери Избрани Бои 6-Пакет-Пенкала Не Крварат Со Мек Врв На Длето - Суво Брзо И Лесно Се Држи За Белешки За Планирање Дневници Училишни Канцелариски Материј

ЦЕНИ Хајлајтери Избрани Бои 6-Пакет-Пенкала Не Крварат Со Мек Врв На Длето - Суво Брзо И Лесно Се Држи За Белешки За Планирање

Достапно за вашата нарачка
DEN 63.36
Залиха:

СИМПАТИЧНИ ДИЗАЈНИ : 6 избрани бои во 1 комплет, рамно тело со пенкало со светла боја на бонбони, лесно за држење и одржување организирано. НЕПРЕЧЕНО ПИШУВАЊЕ : телото со Рамно пенкало и мекиот врв на длето поддржуваат удобно и лесно користење, за дневник, планер, белешки и сите училишни канцелариски материјали. БЕЗ БРЗО СУШЕЊЕ НА КРВ : Брзо Испуштајте со мастило на база на вода, за да го поддржите вашето одлично искуство со пишување, исто така лесно за носење. ЕКОЛОШКИ И НЕТОКСИЧЕН : Сите компоненти се под нашиот систем за контрола на квалитетот од врата до врата; процесот на обезбедување квалитет обезбедува извонреден квалитет и издржливост. ЗАДОВОЛСТВО : ако наидете на некој проблем, слободно кажете ни, да се потрудиме да го решиме вашиот проблем. Целен пол : унисекс. 6 избрани бои во 1 комплет, рамно тело со пенкало со светла боја на бонбони, лесно за држење и одржување организирано, брзо испуштајте со мастило на база на вода, за да го поддржите вашето одлично искуство со пишување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата