Цеп Рефлектирачки Чорапи Со Средно Сечење, Мажи

Цеп Рефлектирачки Чорапи Со Средно Сечење, Мажи

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

86% Полиамид, 14% Еластан. Машинско Перење. Цеп Рефлектирачки Средно Исечени Чорапи, Мажи, Темно Зелена, Д-р. Чорапите Со Рефлектирачка Компресија На ЦЕП за Мажи нудат видливост од 360 степени со иновативни предива. Насочената медиумска компресија ги поддржува лакот и глуждот за да спречи повреда и ја ублажува непријатноста од Плантарен Фасциитис и болки во стапалата. Обложеното подножје, лесниот дизајн и беспрекорното блиско вклопување ги прават овие нови омилени чорапи на екипажот. Без оглед на времето од денот изведете самоуверено со заштита и поддршка во секој чекор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата