CFSNCM Гроздобер капка прстен за прстени копчиња за влечење фиоки за влечење рачки кујнски кабинет врата копчиња мебел рачка за мебел хардвер

CFSNCM Гроздобер капка прстен за прстени копчиња за влечење фиоки за влечење рачки кујнски кабинет врата копчиња мебел рачка

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

Погодно е за кабинет, фиока, врата, шкаф, гардероба, плакарот, итн. Поставување на поголемиот дел од стилот на украсување на куќи. Материјал : Стакло, легура на цинк. Стил : , едноставна, мода, скриена. Погодно за : и кујнски шкаф со голема големина и мала големина, гардероба во соба, кабинет за дневна соба, итн. Погоден за кабинет, фиока, врата, шкаф, гардероба, плакарот, итн. Материјал : Стакло, легура на цинк. Стил : , едноставна, мода, скриена. Погодно за : и кујнски шкаф со голема големина и мала големина, гардероба во соба, кабинет за дневна соба, итн. Погоден за кабинет, фиока, врата, шкаф, гардероба, плакарот, итн. Најавувајќи поголем дел од куќите за украсување на стилотерија : стакло, легура на цинк : ,,,,,,,, Едноставно, мода, скриено за : и кујнски шкаф со голема големина и мала големина, гардероба во соба, кабинет за дневна соба, итн. СОСТОЈБА. : Единечна дупка, должина : 65мм/2.56in, ширина : 31мм/1.22inscreps Вклучени. Должина приближно. Совети за 0,98 "(25мм) : Производите се мерат рачно, а има грешка од 1-3мм. Сите се предмет на вистинскиот производ. Пакуван вклучен 1 x рачка 1x завртката е поудобна за отворање и лесен за инсталирање ,.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата