CGSignLab | Чувајте Надвор-Класичен Кафеав Прозорец Се Држат | 30 x20

CGSignLab | Чувајте Надвор-Класичен Кафеав Прозорец Се Држат | 30 x20

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

Користи статички наместо традиционално лепило. Станува нетранспарентно кога се печати; изработен Од Проѕирен Винил. Отстранлив и еднократно. Вклучува инсталација гумен. Печатени во САД со печатење од раб до раб во целосна боја; ДОЛГОТРАЈНИ УВ мастила отпорни на избледување. индустриски-предупредувачки знаци. индустриски-предупредувачки знаци. Нашите Налепници За Прозорци се опција за едноставна, домашна декорација со инсталација без врева. Овие обезбедуваат прекрасен дисплеј во кој било прозорец, истовремено нудејќи дополнителен бонус за еднонасочна видливост за приватност. Плус, статичкото држење не остава остатоци. Отстранете го и повторно користете го ова парче како што сакате.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата