Чаша за миење на устата за миење на устата Czdyuf, нордиска чаша за миење садови чаша чаша за заби за четки за заби

Чаша за миење на устата за миење на устата Czdyuf, нордиска чаша за миење садови чаша чаша за заби за четки за заби

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

Постојано место, едноставно и удобно, не е лесно да се падне. Чаша за четкање од типот на рачката, функционална чаша за пиење, едноставна и уредна. Едноставна текстура, целокупното чувство е многу удобно. Едноставен и елегантен, погоден за најразлични стилови на украсување. Прекрасно поставување, лесно да се реши чистотата на бањата. Постојано место, едноставно и удобно, не е лесно да се испадне. Чаша за четкање од типот, функционална чаша за пиење, едноставна и уредна. Поставување, лесно да се реши чистотата на бањата. Име на производи : тоалети за тоалети : бања, тоалетотматеријал : керамика пакет вклучува : тоалетен шарм 1*сет (не вклучувајќи други демо -предмети) совети : 1. Поради рачно мерење, дозволете девијација од 2-3 см.2. Поради различни набудувачи, бојата може да варира, ве молиме разберете. Simple и елегантна, погодна за најразлични стилови на украсување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата