CHDFH 8 Парчиња Вок Супа Тенџере Домаќинство Гас Индукција Шпорет Материјали Кујна Тенџере Готвење Сет Кујна Тава Во Собата

CHDFH 8 Парчиња Вок Супа Тенџере Домаќинство Гас Индукција Шпорет Материјали Кујна Тенџере Готвење Сет Кујна Тава Во Собата

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

Повеќеслојно двојно дно, униформа апсорпција на топлина, лесна контрола на температурата, брзо загревање. Тој е нелеплив и отпорен на абење и може да се пржи со доверба. Исчистете го капакот од калено стакло со дупки за пареа за визуелизација на процесот на готвење и полесна контрола на топлината. Готвење, супа, и пржење се сите направени, неверојатно секој пат кога ќе се готви,. Разновидни Перформанси-Комплети Садови за Готвење За Сите Конфигурации На Кујната и Шпоретот. Карактеристика : повеќеслојно двојно дно, униформа апсорпција на топлина, лесна контрола на температурата, брзо загревањене е леплив и отпорен на абење и може да се пржи со доверба.Јасен капак од калено стакло со дупки за пареа за визуелизација на процесот на готвење и полесна контрола на топлината готвењето, супата и пржењето се завршени, неверојатно секој пат кога готвите, Разноврсни Комплети За Садови За Готвење За Сите Конфигурации На Кујната и Шпоретот Спецификација : Материјал : Камен Од Мајфан/алуминиумски пакет вклучува : 1 комплет тенџериња и тави (други производи не се вклучени)совет : ве Молиме дозволете мало отстапување поради рачно мерење.Поради разликите помеѓу мониторите, сликите може да не ги одразуваат вистинските бои на предметот. Ве молиме погледнете го вистинскиот производ.Поради разликите помеѓу мониторите, сликите може да не ги одразуваат вистинските бои на предметот. Ве молиме погледнете го вистинскиот производ.

Кон својствата

Material:
Maifan stone/aluminum
Package includes:
1 set of pots and pans (other products not included)
hint:
Please allow slight deviation due to manual measurement.:
Due to differences between monitors, pictures may not reflect the actual colors of the item. Please refer to the actual product.:
Due to differences between monitors, pictures may not reflect the actual colors of the item. Please refer to the actual product. :

Најдобри предлози во категоријата