Chemglass CG-1522-05 стакло 500ml круг тежок wallид 3 на дното на вратот на вратот со вриење со 24/40 стандардни надворешни зглобови

Chemglass CG-1522-05 стакло 500ml круг тежок wallид 3 на дното на вратот на вратот со вриење со 24/40 стандардни надворешни

Достапно за вашата нарачка
DEN 376.00
Залиха:

Тежок wallид. Тркалезно дно. 1-CN 24/40 Надворешен зглоб. 2-SN 24/40 Надворешен спој. Капацитет од 500 мл. Тежок wallид. Тркалезно дно. 1-CN 24/40 Надворешен зглоб. 2-SN 24/40 Надворешен спој. Капацитет од 500 мл. Крајно дно, тежок wallид од три колба на вратот со стандардни надворешни споеви на задниот дел на вратот и вертикалните странични вратови. Колби со 29/26 Централни вратови имаат алатка за жлебови веднаш под мелењето до помош при стегање на колбата. Колби со заеднички големини, освен оние наведени се достапни. Ве молиме јавете се на цени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата