Chengzui почувствувал куќиште за ракави за покривање прашина водоотпорни додатоци за игра против гребење за домаќинот на UHD/DE Game за конзола

Chengzui почувствувал куќиште за ракави за покривање прашина водоотпорни додатоци за игра против гребење за домаќинот на UHD/DE

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

Направено од високо квалитетен материјал, тој е мек, изолативен, водоотпорен, миење и издржлив. Ја штити вашата конзола од прашина, ултравиолетово, шок, течности, нечистотија и миленичиња коса, итн. Мазна во внатрешноста помага во заштитата на сјајната површина на вашата конзола. Само покривање на прашината, другите додатоци демо на сликата не се вклучени!. Лесно за складирање и употреба. Погодно за PS5 UHD/DE HOST GAME. Направено од високо квалитетен материјал, тој е мек, изолативен, водоотпорен, миење и издржлив. Ја штити вашата конзола од прашина, ултравиолетово, шок, течности, нечистотија и миленичиња коса, итн. Мазна во внатрешноста помага во заштитата на сјајната површина на вашата конзола. Само покривање на прашината, другите додатоци демо на сликата не се вклучени!. Лесно за складирање и употреба. Погодно за PS5 UHD/DE HOST GAME. Чувствувајте го прашиниот за покривање на ракавите за наклон на водоотпорни додатоци за игра против гребење за домаќинот на UHD/DE Game за конзола100% Сосема нови и високи квалитети : Направено од високо квалитетен материјал, тој е мек, пропустлив, водоотпорен, водоотпорен и издржлив. Ја заштитува вашата конзола против прашина , ултравиолетово, шок, течности, нечистотија и миленичиња коса, итн., Во внатрешноста на внатрешноста, помагаат да се заштити сјајниот на вашата конзола. Лесно за складирање и употреба. Погоден за UHD/DE HOST HOST. Само за покривање, други додатоци Демо на сликата не се вклучени! Спецификација : Материјал : Клортип : Accessoriessize : 37.5x26.5x6.5cm (приближно) боја : црна, сива (по избор) количина : 1 PCNote : 1.NO Пакет за малопродажба.2. Ве молиме, дозволете грешка од 0-1cm поради рачно мерење. Плз проверете дали не ви пречи пред да понудите.3. Да се ​​на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x капаче за прашина.

Кон својствата

Material:
Cloth
Type:
Accessories
Size:
37.5x26.5x6.5cm(approximately)
Color:
Black, Gray (optional)
Quantity:
1 Pc
Note:
1.No retail package.:
2.Please allow 0-1cm error due to manual measurement. plz make sure you do not mind before you bid.:
3.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you!:
Package includes:
1 x Dust Cover :

Најдобри предлози во категоријата