Четка за разоткривање на јазол Genини, Аквамарин Сон

Четка за разоткривање на јазол Genини, Аквамарин Сон

Достапно за вашата нарачка
DEN 191.84
Залиха:

Без болка : Нашата уникатна мешавина на должина на влакната овозможува четката за коса нежно, брзо и безболно да се одвои дури и најлудите tangles. Адаптибилен : Со јазол Genини, можете лесно да работите со кадрава, брановидна, права, па дури и синтетичка коса и можете да ја користите четката за коса или влажна или сува. Забава : Со толку многу забавни обрасци и бои, имаме совршена четка за коса за девојчиња за секого. Лесен за употреба : Оригиналната четка за коса од Genie Detangling е иста удобна форма на облак. Загарантирано 100% задоволство : Ние ги сакаме нашите производи и веруваме дека и вие ќе. Без болка : Нашата уникатна мешавина на должина на влакната овозможува четката за коса нежно, брзо и безболно да се одвои дури и најлудите tangles. Адаптибилен : Со јазол Genини, можете лесно да работите со кадрава, брановидна, права, па дури и синтетичка коса и можете да ја користите четката за коса или влажна или сува. Забава : Со толку многу забавни обрасци и бои, имаме совршена четка за коса за девојчиња за секого. Лесен за употреба : Оригиналната четка за коса од Genie Detangling е иста удобна форма на облак. Загарантирано 100% задоволство : Ние ги сакаме нашите производи и веруваме дека и вие ќе. Волшебниот трик зад јазолот Genини и Teeny Genie е оној што сме среќни што го откриваме. Сето тоа има врска со различните должини на забите на четката. Кога четкате, тие се наведнуваат веднаш за да нежно ја одврзуваат косата. Четката за detangling на јазолот е создадена за секоја мајка што ја издржа стапалото и врескајќи натпревари што доаѓаат со четкање на косата на децата. Откривање на најлесната сјајна коса што некогаш сте ја виделе. Леснотија на четкање. Поради недостаток на стрес, влакната кутикулата остануваат неповредливи. Со јазолот Genини дури и највисокиот најзагаден коса практично се лизга низ уникатната конфигурација на влакната - нежно и безболно. Тоа практично престанува со кршење и сплит.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата