Четка За Тоалет/Тоалетна Чинија Кутија За Чување Четка За Четка За Тоалет Со Четка За Тоалет За Домаќинство Без Ќорсокаци Поставете Четка За Чистење Тоалет Креатив

Четка За Тоалет/Тоалетна Чинија Кутија За Чување Четка За Четка За Тоалет Со Четка За Тоалет За Домаќинство Без Ќорсокаци Поставете

Достапно за вашата нарачка
DEN 1502.40
Залиха:

Тоа не е само алатка, туку и повеќе како декор за бања. Brономската четка за тоалет е професионално дизајнирана за вашата бања, што ја прави вашата бања поуредна и помодерна. 360 степени исчистете ги сите видови тешко достапни делови, како што се под работ, внатре во цевката, не оставајќи мртви агли, за да се осигурате дека бањата е чиста. 1. Кутија за складирање четка за тоалет : лесна за употреба. Постојат дупки за вентилација на страната на полицата за складирање, што е лесно да се исуши. 2. Дизајнот на лактот на главата на четката од полипропилен е погоден за чистење на јазот во тоалетот. 3. Густите и силни влакна лесно можат да ја отстранат нечистотијата, погодна за чистење на секој агол од тоалетот. Тоа не е само алатка, туку и повеќе како декор за бања. Brономската четка за тоалет е професионално дизајнирана за вашата бања, што ја прави вашата бања поуредна и помодерна. 360 степени исчистете ги сите видови тешко достапни делови, како што се под работ, внатре во цевката, не оставајќи мртви агли, за да се осигурате дека бањата е чиста. 1. Кутија за складирање четка за тоалет : лесна за употреба. Постојат дупки за вентилација на страната на полицата за складирање, што е лесно да се исуши. 2. Дизајнот на лактот на главата на четката од полипропилен е погоден за чистење на јазот во тоалетот. 3. Густите и силни влакна лесно можат да ја отстранат нечистотијата, погодна за чистење на секој агол од тоалетот. Четка за тоалет со индивидуален држач обезбедува едноставно и дискретно складирање што ги одржува подовите чисти и суви; Навивања уредно покрај тоалетот; не-лизгачка, нелизгачка основа од пена ја одржува четката за садот безбедна; се спротивставува на секојдневното име : Материјал За Четка За Тоалет : Ппспецификација : 13,5 инчи * 3,1 инчи * 3,1 инчи брзо : 1. Ве молиме проверете ја бојата и големината пред да ја купите.2. Фотографиите на производите не вклучуваат други производи освен производи.3. Ве молиме имајте предвид дека поради различни монитори, може да има мали разлики во бојата, ве молам простете ми.4. Горенаведените податоци се само за повикување, големината е рачно мерење, грешката е 1-3 см, ве молиме дозволете, ви благодарам.5. Ако најдете какви било проблеми со нашите производи, слободно контактирајте не преку е-пошта, ние ќе го решиме овој проблем што е можно поскоро.6. Добредојдовте да споделите и повратни информации за да ви обезбедиме подобри производи и услуги.

Кон својствата

13.5 inches * 3.1 inches * 3.1 inches:
Quickly:
1. Please check the color and size before buying.:
2. Product photos do not include products other than products.:
3. Please note that due to different monitors, there may be slight color differences, please forgive me.:
4. The above data is for reference only, the size is manual measurement, the error is 1-3 cm, please allow, thank you.:
5. If you find any problems with our products, please feel free to contact us via email, we will solve this problem as soon as possible.:
6. Welcome to share and feedback to provide you with better products and services. :

Најдобри предлози во категоријата