Четка за заби во форма на заби од 1 п.п.

Четка за заби во форма на заби од 1 п.п.

Достапно за вашата нарачка
DEN 15.84
Залиха:

【Силиконски материјали од одделение за цуцла】 меки силиконски степен на цуцла, мек обре околу забите 360 степени, обезбедувајќи удобно чувство на четкање, оригиналниот начин на чистење, ефикасно длабоко чистење, нема да им наштети на непцата, детската емајл. 【Креативен дизајн во облик на U】 Ергономска глава во форма на U, погодна за формата и механиката на структурата на забите на децата. уникатно дизајниран за нежни непца и чувствителни заби. 【Удобност и безбедност】 Лесните рачки за зафаќање обезбедуваат удобност и контрола - две слатки бои за да го зголемат интересот на вашето дете за четкање. Безбеден, брз и удобен, лесен за употреба дома или патување. 【Едноставна операција】 четка за заби во облик на деца за деца што лесни за употреба. Паста за заби и тресете ја во устата за да ги исчистите забите. Главата на четката може да се исчисти на сите агли, така што четкањето заби станува едноставна работа. 【Гаранција на производи】 Ние сме посветени на создавање квалитетни производи и услуги за вас. Ако имате какви било прашања во врска со производот, можете да не контактирате преку е -пошта во секое време. ✨type : заби на забите ✨material : силиконски ✨color : сина, розова, зелена, жолта ✨inclusion : 1x Известување за четки за заби : ✨Conversion : 1 инч = 25,4 mm или 1mm = 0.0393 инч, 1cm = 10mm. ✨ Ве молиме, дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата