Чима Funс Забавен Пакет - Лего Димензии

Чима Funс Забавен Пакет - Лего Димензии

Достапно за вашата нарачка
DEN 232.00
Залиха:

Не Е Специфична Машина. Сосема нов Во кутија Однесете Го е. т. дома и додајте го во авантурата на вашиот омилен ЛЕГО димензии карактери! Изградете го И ставете ГО НА ЛЕГО Подлога ЗА Играчки за да го испратите во играта со Неговото Осветлување и да Ги Поправите-ит способностите или да ги активирате неговите специјални вештини За Скришум и Телекинеза за да се пробиете низ мултиверзумот. Отклучете ја ексклузивната Авантуристичка Светска И Борбена Арена и изградете Го Иконскиот Домашен уред На Е.Т., а потоа повторно изградете го Во Мобилната Врска И Супер-Наполнет Сателит за дополнителни способности во играта.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата