ЧИПКА ИН 2 Пара Нелизгачки Зафат Спајк, Ледени Држачи Влечни Штипки За Снежни Чевли Зафати За Грчеви со 10 Челични Столпчиња

ЧИПКА ИН 2 Пара Нелизгачки Зафат Спајк, Ледени Држачи Влечни Штипки За Снежни Чевли Зафати За Грчеви со 10 Челични Столпчиња

Достапно за вашата нарачка
DEN 255.84
Залиха:

Содржина на пакетот : 2 пара навлаки за чевли што не се лизгаат; големина : 3,1*8,5 инчи. Погоден и за мажи и за жени од која било возраст на тинејџери,возрасни,старешини. Спајк за држење е фит чизми, патики, чизми за снег, чевли за снег, секојдневни и чевли за облекување. Отпорни на триење 10 повеќенасочни подобрени шила од нерѓосувачки челик, што обезбедува одлична влечна сила на различни ледени површини на снег. Високо еластичниот материјал ТПЕ е погоден за сите видови чевли за возрасни, спортски чевли, чизми, чевли за пешачење итн. [Материјал ЗА миленичиња отпорен На абење] : материјалот на ледените рачки Изработени од ТПЕ и нелизгачки столпчиња.Положбата на ноктите на секој чевел се одредува по безброј тестови за максимизирање на стисокот. [Лесно За Носење] : Само истегнете го предниот крај на грчевите и ставете го на предниот дел од чевелот, а задниот дел ставете го на петицата. [Дизајн против Лизгање] : дизајнот со 10 канџи може да понуди одлична влечна сила на мразот и снегот, за да се избегне лизгање или дување во снежна бура. [Одговара За Возрасни] : универзалната големина е совршена за возрасни / деца мажи и жени.Постојат 10 метални столпчиња што не ' рѓосуваат и зафаќаат земја, изработени од нерѓосувачки челик. [ Широк Опсег На Употреба И Брза Испорака] : Спајк За Држење е фит чизми, патики, чизми за снег, чевли за снег, секојдневни и чевли за облекување .Овие ледени шноли за чевли и чизми може да се истегнат, преклопат и складираат. Мебел. [Материјал ЗА миленичиња отпорен На абење] : материјалот на ледените рачки Изработени од ТПЕ и нелизгачки столпчиња.Положбата на ноктите на секој чевел се одредува по безброј тестови за максимизирање на стисокот. [Лесно За Носење] : Само истегнете го предниот крај на грчевите и ставете го на предниот дел од чевелот, а задниот дел ставете го на петицата. [Дизајн против Лизгање] : дизајнот со 10 канџи може да понуди одлична влечна сила на мразот и снегот, за да се избегне лизгање или дување во снежна бура. [Одговара За Возрасни] : универзалната големина е совршена за возрасни / деца мажи и жени.Постојат 10 метални столпчиња што не ' рѓосуваат и зафаќаат земја, изработени од нерѓосувачки челик. [ Широк Опсег На Употреба И Брза Испорака] : Спајк За Држење е фит чизми, патики, чизми за снег, чевли за снег, секојдневни и чевли за облекување .Овие ледени шноли за чевли и чизми може да се истегнат, преклопат и складираат. Мебел.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата