Чисти Оригинални Состојки Натриум Лаурил Сулфоацетат Долготрајни пена &засилувач; Меурчиња, Нежна На Кожата

Чисти Оригинални Состојки Натриум Лаурил Сулфоацетат Долготрајни пена &засилувач; Меурчиња, Нежна На Кожата

Достапно за вашата нарачка
DEN 287.84
Залиха:

Чисти Оригинални Состојки СЛСА може да се користи како нежна замена ЗА СЛС (Натриум Лаурил сулфат). Долготрајна пена и меурчиња. СЛСА е природно добиен од кокосово и палмино масло. Секогаш чисти состојки без адитиви. Спакувани Во Јута, САД.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата