Чорапи Чаши Шминка Кармин Случај За Надворешни Преносни Патување Козметички Торбичка

Чорапи Чаши Шминка Кармин Случај За Надворешни Преносни Патување Козметички Торбичка

Достапно за вашата нарачка
DEN 223.84
Залиха:

Висококвалитетен Материјал : куќиштата за кармини се изработени од врвна кожа,мазни и текстурирани.Со силна тока, не е лесно да падне. Совршена Големина : 9, 5х2х7см/3, 7х0, 8х2, 7ин.Оваа торба за шминка може да собере 2-3 цевки за кармин,сјаеви за усни,есенцијално масло или руменило,лесно за carry.It совршено се вклопува во вашата чанта,чанта,спојка или чанта со вкрстено тело. Козметичката кеса опремена со мало огледало. Кога излегувате или излегувате, можете да се нашминкате во секое време за да ја задржите вашата убавина и елеганција во секое време. Мултифункционален : можете да ја чувате вашата готовина или кредитна картичка во неа и таа се удвојува како кутија за накит,како што се обетки и ѓердани. Совршени Подароци : Оваа Мултифункционална чанта за организатор на шминка е совршен подарок за вашата девојка,пријатели и сестри.И може да се користи и како подарок за деверуша на свадбена веселба. Информации за производот : Материјал : Висококвалитетна Големина На Кожа : 9, 5х2х7см/3, 7х0, 8х2, 7ВО оваа компактна козметичка кеса може да собере 2-3 цевки за кармин,лесни за носење, да ја задоволи секојдневната употреба. Мултифункционален : мултифункционален можете да ја чувате вашата готовина или кредитна картичка во неа и таа се удвојува како кутија за накит,како што се обетки и ѓердани.Куќиште за кармин опремено со мини огледало, кое може да се користи за надополнување на шминката во секое време time.It е погоден за секоја пригода.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата