Чувство на сауна шорцеви за жени тренери за тренери за половината 2 /3/9 Голем дел од компресијата за компресија на половината

Чувство на сауна шорцеви за жени тренери за тренери за половината 2 /3/9 Голем дел од компресијата за компресија на половината

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

Неопрена. Направени во САД или увезени. Затворање на кука и очи. Само миење на рацете. Надградба на Термо ткаенина Сауна Каприс : Pantsенските панталони за потење на сауна се изработени од ткаенина од топлина со топлина со неопрена, која е многу лесна и многу мека и нема да ја измами или иритира вашата кожа; Внатрешната термогена полимерна ткаенина ја зголемува вашата основна температура за да промовира потење. Надворешната ткаенина за компресија на перформансите веднаш ги тенки и ги обликува половината, задникот и бутовите веднаш, правејќи да изгледате потенок и повеќе тониран. Контрола на стомакот за јога панталони : Високиот половински сауна каприс обезбедува супериорна контрола на стомакот и ќе ги компресира бутовите и лековите што ги потенцираат вашите природни кривини, тесната и удобна компресија на долниот дел на стомакот, помагаат во срамнувањето на стомакот. Удобно можете да ги носите панталоните за слабеење на панталоните, бидејќи опфаќа целосен задник како гаќички за кревање на задник, кука погодна за секојдневно носење и тренинг. Прилики : Оваа женска сауна за потење на сауна делува како удобни хеланки на тенок половината ќе ви помогнат за подобра фигура на песочен часовник во телото, се вклопува да носите насекаде и во секое време, како што се секојдневниот живот, трчање, пилатес, сурфање, велосипедизам, џогирање, пешачење, мускули, мускули Обука, динамично истегнување, закрепнување по породувањето, итн. Неопрена. Направени во САД или увезени. Затворање на кука и очи. Само миење на рацете. Надградба на Термо ткаенина Сауна Каприс : Pantsенските панталони за потење на сауна се изработени од ткаенина од топлина со топлина со неопрена, која е многу лесна и многу мека и нема да ја измами или иритира вашата кожа; Внатрешната термогена полимерна ткаенина ја зголемува вашата основна температура за да промовира потење. Надворешната ткаенина за компресија на перформансите веднаш ги тенки и ги обликува половината, задникот и бутовите веднаш, правејќи да изгледате потенок и повеќе тониран. Контрола на стомакот за јога панталони : Високиот половински сауна каприс обезбедува супериорна контрола на стомакот и ќе ги компресира бутовите и лековите што ги потенцираат вашите природни кривини, тесната и удобна компресија на долниот дел на стомакот, помагаат во срамнувањето на стомакот. Удобно можете да ги носите панталоните за слабеење на панталоните, бидејќи опфаќа целосен задник како гаќички за кревање на задник, кука погодна за секојдневно носење и тренинг. Прилики : Оваа женска сауна за потење на сауна делува како удобни хеланки на тенок половината ќе ви помогнат за подобра фигура на песочен часовник во телото, се вклопува да носите насекаде и во секое време, како што се секојдневниот живот, трчање, пилатес, сурфање, велосипедизам, џогирање, пешачење, мускули, мускули Обука, динамично истегнување, закрепнување по породувањето, итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата