Цик Индустрии #130мб Светилки, 130 V, 3.25 W, База На BA9s, Т-2 Форма

Цик Индустрии 130мб Светилки, 130 V, 3.25 W, База На BA9s, Т-2 Форма

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

Облик : Т-2. Филамент : ЦЦ-7А. База : Ба9с. Моќност : 3.25 В. Напон : 130 В. Кутија од 10 Светилки 130МБ ова е сијалица од 130 Волти со база Ба9с. Ве молиме прегледајте ги сликите за детали. За дополнителни спецификации, ве молиме прегледајте ги спецификите на предметот. Сите светилки се испраќаат во картонска кутија, а не во обложен плик.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата