CNBRO Паметен Часовник За Мажи/Жени 1.69 ВО HD Екран На Допир Паметен Часовник Со Режим На Поделен Екран Bluetooth Повик Прими&засилувач; Бирање Водоотпорен Фитнес Тракер За A

CNBRO Паметен Часовник За Мажи/Жени 1.69 ВО HD Екран На Допир Паметен Часовник Со Режим На Поделен Екран Bluetooth Повик Прими&засилувач;

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

Bluetooth Повик Примање И Бирање : По поврзувањето со мобилниот телефон, телефонските повици може да се одговорат и да се остварат директно на паметниот часовник. Bluetooth Повик Примање И Бирање : По поврзувањето со мобилниот телефон, телефонските повици може да се одговорат и да се остварат директно на паметниот часовник.69 ВО HD Целосен Екран На Допир И Режим На Сплит екран : паметниот часовник За Android 4. Паметните часовници поддржуваат дисплеј со поделен екран за брзо пренесување на друг често кориснички интерфејс.0 усвојува HD ®вистински fulltouch q екран и 240*280 слика со висока резолуција, која нуди бесплатни прилагодени слики во позадина. Батеријата со голем капацитет од 220 m Ah треба да се полни само 2 часа, работи што траат 6-7 дена во нормална употреба. Долготрајно Траење на Батеријата и IP67 водоотпорен : овој длабок водоотпорен паметен часовник на ниво на пливање е погоден за миење раце, дожд, пливање и туширање, НО не и за нуркање, натопување во топла вода, пареа или сауна. Отсекогаш сме биле посветени на градење доверлив бренд и нема да ги игнорираме повратните информации и предлозите од ниту еден од нашите клиенти.), но нема функција за одговор. Нашиот бренд и производи ќе продолжат да растат подобро поради вашата поддршка и доверба. Првокласна Услуга За Клиенти : прво би можеле да не контактирате ако имате какво било прашање и ние ќе се потрудиме да го решиме проблемот за вас. Преглед на функција - Bluetooth Повик Прими И Бирај : По поврзувањето со мобилниот телефон, телефонските повици може да се одговорат и да се остварат директно на Часовникот - Потсетник За Известување : паметниот часовник ќе прима туркања за пораки на телефонот како што се телефонски повик, СМС, е-пошта, СНС (твитер, whatsapp, facebook,ins итн. Нашиот бренд и производи ќе продолжат да растат подобро поради вашата поддршка и доверба. Отсекогаш сме биле посветени на градење доверлив бренд и нема да ги игнорираме повратните информации и предлозите од ниту еден од нашите клиенти. Мулти-функции За Спорт И Секојдневен Живот : подигнете до будење, далечински управувач за фотографирање на телефонот, контрола на музички плеер, поставки за аларм, седентарен потсетник, потсетник за пиење вода и земање лекови, временска прогноза за секојдневниот живот. Мулти-функции За Спорт И Секојдневен Живот : подигнете до будење, далечински управувач за фотографирање на телефонот, контрола на музички плеер, поставки за аларм, седентарен потсетник, потсетник за пиење вода и земање лекови, временска прогноза за секојдневниот живот.), но нема функција за одговор.69 ВО HD Целосен Екран На Допир И Режим На Сплит екран : паметниот часовник За Android 4. Паметните часовници поддржуваат дисплеј со поделен екран за брзо пренесување на друг често кориснички интерфејс. Долготрајно Траење на Батеријата и IP67 водоотпорен : овој длабок водоотпорен паметен часовник на ниво на пливање е погоден за миење раце, дожд, пливање и туширање, НО не и за нуркање, натопување во топла вода, пареа или сауна. И, исто така, можете да примате туркање пораки, да ги читате ОД АПЛИКАЦИЈАТА СНС, КАКО ШТО СЕ СМС, е-пошта, СНС (твитер, whatsapp, facebook,ins итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата