Cobee 3D Rhinestone Press на Nails Medium, 24 парчиња лажни нокти ковчешки лажни нокти со дијамант целосна покривка стап на ноктите што ги тресат акрилните нокти за жени и девојчиња

Cobee 3D Rhinestone Press на Nails Medium, 24 парчиња лажни нокти ковчешки лажни нокти со дијамант целосна покривка стап на

Достапно за вашата нарачка
DEN 63.84
Залиха:

【Содржина на пакетот】 ќе добиете 24 парчиња акрилен печат на ноктите со 12 големини, 1 парче датотека за нокти и 24 парчиња налепници со двојна страна на ноктите.12 Големини за различни прсти, така што можете да изберете најпогодна лажна шајка за себе си. (Издржливоста на лепак од желе не е добра како течен лепак, но ги прави лажните нокти повторно употреба). Design Дизајн на блинг】 Според најпопуларните елементи во моментот, притиснете на ковчегот за нокти е дизајниран со 3Д луксузни рингестони, луксузни и елегантни, совршен додаток за уметност за нокти за жени и девојчиња. Средните нокти се дизајнирани според искривување на женски нокти, со умерена дебелина, природно вклопување, визуелно издолжена должина на прстите, поприроден ефект и удобен за употреба. 【Здравје и издржливо】 Нашите лажни нокти на 3 D rhinestone се изработени од еколошки материјал за ABS, потенки и потрајни, што е нетоксично, без вкус и еколошки, не боли раце, и не е лесно да се скрши. Ви нуди безбеден и удобен дизајн на нокти. 【Лесно за употреба】 Најпрво исечете ги и исчистете ги природните нокти, изберете ја вистинската големина на квадратни лажни нокти и нанесете ја нашата лажна лента за нокти, а потоа притиснете на ноктите 10 секунди. Кога го отстранувате печатот на ноктите, натопете ги ноктите во вода околу една минута за да ги отстраните полесно. Наместо да трошите многу време и пари во салонот за нокти, можете да го промените вашиот стил на нокти за 15 минути во секое време и каде било. 【Широки апликации】 Сјајните стапчиња за целосна покривка на ноктите се погодни за разни социјални прилики и одлични за салонот за нокти и уметноста за домашни нокти DIY. Совршено да се користи на свадби, матурска и датира, акрилните нокти се исто така погодни за в Valentубените, Ноќта на вештерките, Божиќ и другите фестивали. Се дава совршен подарок за партнери, семејство и пријатели. "- Добредојдовте во нашата продавница -" Список за пакување : 24 парчиња акрилен печат на ноктите Во 12 големини 1 парче датотека за нокти 24 парчиња нокти двојни странични налепници Спецификација Големина : желе лепак : 8.3*6cm триење : 5*1.4cm парче нокти : #0 : 3*1.8cm #1 : 2.9*1.7cm #2 : 2.8*1.6cm #3 : 2.7*1.5 CM #4 : 2.7*1.4 CM #5 : 2.6*1.3 CM #6 : 2.6*1.3 CM #7 : 2.5*1.2 CM #8 : 2.4*1.1 CM #9 : 2.4*1,1cm #10 : 2.3*1 CM #11 : 2.2*0,9cm Боја : Пинк, сребрен материјал : ABS пластика, силиконски, карактеристики на шкурка 1. 24 парчиња лажни нокти нудат 12 различни големини, така што можете лесно да ги изберете Соодветна големина за да одговара на секој прст. Секоја нокти има зашилена вклопување кон кутикулата за природен изглед и беспрекорна завршница. 2. Наместо да трошите многу време и пари во салонот за нокти, можете да го промените вашиот стил на нокти за 15 минути во секое време и каде било. Лажните нокти ќе останат подолго ако ги исчистите ноктите пред употреба и избегнете вода во рок од два часа од носењето. ❤ Брза испорака FBA магацин, брза испорака ❤ Гаранцијата за услуги на клиентите е многу важно за нас, доколку имате какви било проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме слободно контактирајте со гаранција за задоволство од САД-100% .

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата