Colorbok White 12x12in мазен картон

Colorbok White 12x12in мазен картон

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

Нежните картони. Додава личен допир на широк спектар на занаетчиски и декор проекти. Совршено за вашите креации на еден вид. Можностите се бесконечни!. Сите 40 листови се идентични). Сноп -книги, правење картички, забавен декор и многу повеќе! Нежните картони додаваат личен допир на широк спектар на занаетчиски и декор проекти. Совршено за вашите креации на еден вид, вклучувајќи албуми за записи, домашни картички, списанија, украси за забави, декопаж, украс за домови, колаж уметност, оригами, занаети за одмор, обвивка за подароци и многу повеќе! Можностите се бесконечни!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата