Connie n Randy 18 Зелена снегулка Божиќно порибување

Connie n Randy 18 Зелена снегулка Божиќно порибување

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

18 "Божиќно порибување. Зелената се чувствува со црвено -бело снегулка. Црвена се чувствува манжетна со бели снегулки. Висат од мантијата овој Божиќ. Одлично за пополнување со добрите или помалите Божиќни подароци. 18" Божиќно порибување. Зелената се чувствува со црвено -бела снегулка. Црвена почувствува манжетна со бели снегулки. Закачете од вашата мантија овој Божиќ. Одлично за пополнување со добрите или помалите Божиќни подароци. 18 "Зелена снегулка Божиќно порибување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата