Cosmas 10 пакет 161-2.5BB четкан месинг современ бар кабинет за влечење-2-1/2 центри за дупки од инчи

Cosmas 10 пакет 161-2.5BB четкан месинг современ бар кабинет за влечење-2-1/2 центри за дупки од инчи

Достапно за вашата нарачка
DEN 734.88
Залиха:

Висококвалитетна четкана месинг финиш - конструкција на цврст челик. Центри за дупки : 2-1/2 "(64мм). Целокупната должина : 4-1/8" - Ширина : 11/16 ". Бар Дијаметар : 9/16" - Проекција : 1-5/16 " . Индивидуално полибагирани со вклучени 1 "завртки за монтирање. Хардверот Cosmas е начинот да се оди при дизајнирање или поправање на вашата кујна или бања. Тие не прават да наплаќаме непотребни обележувачи за нивниот хардвер, како што прават некои од другите големи брендови. Затоа, давајќи ви одличен хардвер по цена што можете да си ја дозволите. Оди напред, спореди, ние се осмелуваме.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата