CRCW04023K00FKED - Фиксни 2 -пини SMD 04023K00

CRCW04023K00FKED - Фиксни 2 -пини SMD 04023K00

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип. Фиксиран отпорник на дебел филм на SMD. (100 парчиња многу). Нови, никогаш не користени делови. Спакувано во безбедно пакување ESD. Квалитетен прегледан од професионалци во индустријата. Совршен за леб, DIY, производител, поправка, прототип. Вишај фиксен отпорник Дебел филм 0402 Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип 2-пински SMD површина за монтирање (SMT) 04023 K00 CRCW04023 K00 FK.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата