CrossDecor запечатен вкрстен бод комплети Почетници Целосен опсег на вкрстено преиспитани комплети за деца или возрасни, DIY иглички за вез занаетчиски комплети

CrossDecor запечатен вкрстен бод комплети Почетници Целосен опсег на вкрстено преиспитани комплети за деца или возрасни, DIY

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

Вашите уметнички дела од вкрстено бод може да се користат како домашен декор и навистина уникатен, значаен, незаменлив подарок за секој што го сакате. Нетоксичните и боите што се перат што ги користевме се безбедни за човечки и миленичиња, без несакани ефекти на вашите раце. Дали мислите така?. Комплет содржи : претходно печатена крпа за вез : × 1 игла : × 2 Тема : Доволно цртање : × 1 упатства × 1 УПОТРЕБА : Декорации, подароци, хоби и совети за време на играта : Секој вид линија одговара на број и симбол и печатење броевите и симболите што одговараат на секоја линија на платното. 【Високо, нетоксичен, безопасен!】 Египетската памучна нишка со долги наклони што се користи во комплетот за вкрстено бод е мека, светла боја и издржлива-правејќи го вашиот крст бод свилен, живописен и долготраен. Лесно е да се направи со забава!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата