Црвена боја на силеџија обложена голема коска на кучиња

Црвена боја на силеџија обложена голема коска на кучиња

Достапно за вашата нарачка
DEN 1262.40
Залиха:

Како и сите коски на Red Barn, оваа силеџија обложена коска е 100% реална коска од бедрената коска, природно исчистена без употреба на белило или други груби хемикалии. Откако ќе се исчисти, тој е обложена во сијаличката на сијалицата на Redbarn, подготвена со вистински стапчиња за силеџии од црвена лента и функционални состојки како боровинки, пилешко 'рскавица и витамин Е. Функционалните состојки содржани во гравити богати со антиоксиданс, не само што ја подобруваат пататибилноста, туку и целокупниот хранлив профил Додека го поддржувате здравјето на вашето куче. Овие коски на кучиња се совршени за кучиња со силен порив да џвакаат!. Cheвакањето е природен здодевен-бустер, стрес-олеснувач и плаки-преносот за вашето куче. Овие вкусни коски ќе го задоволат нивниот природен инстинкт да џвакаат за совршено спарување на здравјето и вкусот. Механичкото движење на џвакање помага да се отстранат штетната плакета и забен камен, поддржувајќи го целокупното здравје на забите. Овој издржлив, долготраен третман ќе го задржи вашиот џвакач за напојување зафатен!. Нашиот процес на производство е уникатен спој на најсовремена технологија и рачно изработен квалитет. Безбедноста е нашиот главен приоритет. Нашиот тим за обезбедување на квалитет во куќата изведува повеќе од 2.500 тестови месечно. Нашите бели коски се природни коски од бедрената коска, извори од добиток од трева. Исчистена и зготвена во нашата компанија Канзас во сопственост на компанијата, секоја коска е природно исчистена без употреба на белило или груби хемикалии и се пече во печки за зголемена безбедност и издржливост. Коски со силеџии со црвена боја, започнуваат со природни коски од бело говедско месо, природно исчистени без употреба на средства за белење или други груби хемикалии. Откако ќе бидат подготвени, коските се обложени во силеџиска гравче на Redbarn и печка од печка за вкус и безбедност. Направени од вистински стапчиња на црвена црна; функционални состојки како пилешко 'рскавица и масло од лосос; И витамин Е, тоа е еден вид на вид, што може да се чувствувате добро во врска со празнувањето на вашето куче. Карактеристики и придобивки од коските обложени со силеџија Red Barn : . Повеќе од 20 години, Redbarn Pet Products е бизнис во сопственост на семејство. Заедно, станавме место што вашите миленици можат да го повикаат дома, да изработуваат третмани, џвакања и храна од здрави, избрани состојки. Ние ги препознаваме нашите дневни одлуки директно влијаат врз вашите кучиња и мачки. Затоа сме на континуирана мисија да печеме производи што не зборуваат само за најновите трендови, туку помагаат во поддршката на здравјето и здравјето на вашите членови на семејството со четири нозе.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата