Црвени Алатки-1,45 ММ Карбид Микро Вежба, Алтин Слој, 3,00 Мм Дијаметар На Стеблото, 2 Флејта .3962 Флејта Должина, 1.4972 ОАЛ, 135° Точка Агол, 12° Хеликс Агол-RDH0784

Црвени Алатки-1,45 ММ Карбид Микро Вежба, Алтин Слој, 3,00 Мм Дијаметар На Стеблото, 2 Флејта .3962 Флејта Должина, 1.4972 ОАЛ,

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

Апликација За Микро Вежба. Карбид и квалитет Со високи перформанси, Произведен Во Америка. Алтин Слој.0571 Дијаметар На Сечење, 3,00 ММ (.1181) Дијаметар На Стеблото. 2 Флејти,.3962 Должина На Флејта. Без разлика која вежба ја барате, нашиот избор на вежби со високи перформанси е неспоредлив во индустријата, што значи дека можете да бидете сигурни дека ќе го најдете она што го барате, секој пат. Со нашиот избор на различни должини, опции за големина и агли на сечење, можете лесно да се справите со се што треба да ви фрли работата. Достапни И Цврсти И течноста за ладење, Алатките За Црвена Линија ја нудат алатката што ќе работи одлично на проекти кои се занимаваат со повеќе материјални групи. Ние исто така нудиме параболични вежби за алуминиумски и обоени материјали; Вежби За Екстра Авиони; централни вежби; вежби за извртување; и многу повеќе.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата