CSC Scientific 70537000 Torsion Ring за 59951-20

CSC Scientific 70537000 Torsion Ring за 59951-20

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

Земја на потекло - Соединетите држави. Име на производителот - Кол -Пармер. Тип на производ - прстен за торзија. Димензии на пакетот : 4.2 "L x 2.1" W x 1.7 "H. Земја на потекло - Соединетите Држави. Име на производителот - Кол -пармер. Тип на производ - прстен на торзија. Димензии на пакетот : 4.2" L x 2.1 "W x 1.7" H. Име на производителот - Cole -Parmer, Torsion Ring за 59951-20 (додатоци за тензиометри), прстените за замена на торзијата треба да се користат доколку вашиот прстен се оштети или се свитка од форма., Земја на потекло - Соединетите држави.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата