CTP 8T1158 Одделение 12.9 Обичен завртка на главата на приклучокот, M8 x 1,25 големина на конецот, должина од 20 мм

CTP 8T1158 Одделение 12.9 Обичен завртка на главата на приклучокот, M8 x 1,25 големина на конецот, должина од 20 мм

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

Вид на главата на штекерот. Обичен обложен. M8 x 1,25 големина на конец. Должина од 20мм. Завртка. Завртка. Делови за трактори на Costex CTP е снабдувач со квалитет на квалитет на нови делови за замена на гасеници и делови за замена на Komatsu, опрема и мотори. На CTP, нашиот фокус е да ви обезбедиме одлични делови за замена на гасеници со добра вредност. Нашите нови делови за замена се подложени на напорни и строги процедури за инспекција за да се обезбеди квалитетот на нашиот производ. Без разлика дали рударски бакарна руда на големи височини во чилеанските Анде, или копате канал за наводнување на семејната фарма, можете да бидете сигурни дека нашиот тим и квалитетни делови ќе ви го вратат секој чекор од патот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата